Home Ürün Tipi Olta Makinesi Gugufish BH200 Olta Makinesi

Gugufish BH200 Olta Makinesi

0
0
164

Türkiye’de 100 lira civarı fiyatlarla satılan çok basit olta makineleri görüyorum. Basit ve küçük bir makine için bu fiyat biraz fazla diye düşünüyorsanız çok haklısınız. Tekneden istavrit avı veya çocuklarınıza olta balıkçılığını sevdirmek için basit makinelere ihtiyacınız varsa bunu 25 liraya çözebilirsiniz.

Gugufish, Çinli olta malzemeleri üreticisi bir firmadır. Bir çok orta kaliteli ürünü uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Gugufish BH200 Olta Makinesi de fiyat/performans açısından alınabilecek en iyi olta makineleri arasındadır.

Ben bu ürünü tekneden sığ suda istavrit çaparisi için kullanıyorum. 20-25 metre derinliğe 20-30 gr kurşunla çapariyi indirip çekmek için profesyonel bir olta makinesine gerek yok. Gugufish BH200 Olta Makinesi, hafif 2,5 metrelik bir kamış ile beraber bunları yapabileceğiniz bir makina.

Ayrıca çocuklarınız ile beraber balık tutmaya gidiyorsanız onların çok rahatlıkla hakim olup küçük balıklar avlayabileceği şirin bir olta makinesi.

Ürüne Git

İki rengi bulunan bu makinanın kolu sağ veya sol tarafa takılabiliyor. 0,30 mm kalınlıkta 100 metre misina rahatlıkla sarılıyor. Aliexpress’te 1500 üzerinde sipariş ve yaklaşık bin civarında olumlu yorumu bulunan bu ürünü mutlaka denemelisiniz. Gugufish BH200 Olta Makinesi için ayrıca bir inceleme yazısı hazırlamayı da planlıyorum.

Benzer Yazılar
Load More In Olta Makinesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

JACKFISH Karbon Fiber Olta Kamışı

Spinning yani at çek yöntemi ile balık avlayanlar için kamış çok önemlidir. Sahte yemi ard…