Balık Avı MalzemeleriOlta MakinesiÖnerdiğimiz Ürünler

Kastking Summer 2000 Olta Makinesi

Kastking marka oltalar çoğunlukla daha pahalı olsalar da uygun fiyatlı modelleri de mevcuttur. Kastking ülkemizde de amatör balıkçılar tarafından tercih edilen bir olta makinesi markasıdır. Neredeyse tüm balık malzemeleri satan dükkan ve online alışveriş sitelerinde Kastking olta makinesi bulmak mümkündür.

Kastking Summer modelleri de Aliexpress’te en çok satılan makinelerin başında geliyor.

Net Ağırlık: 250 gr

Bilye Sayısı: 10

Çekme Kapasitesi: 5,5 kg

Ürüne Git

4 farklı modeli olan Kastking Summer serisi olta makineleri içinde Kastking Summer 2000 modeli yaklaşık 5,5 kg çekme kapasitesi ve 250 gr’lık ağırlığı ile amatör balıkçılar ve olta balıkçılığına yeni başlayanlar için ideal bir makinedir.

Kastking Summer 2000 modeli 21 dolarlık fiyatıyla en iyi olta makinelerinden birisidir.

Ürünü satın aldığınızda aşağıdaki gibi bir kutu ile kargolanmaktadır. Aliexpress’ten satın aldığınız ürünlerde arıza olması veya ürünün bozuk/kırık gelmesi durumunda paranızı %100 iade alabilirsiniz. Bu işlem için ürünün fotoğrafları ile birlikte sistemden kayıt açmanız yeterlidir.

Bu ürün Çin’den Türkiye’ye kargo ücreti ödemeden tahmini ortalama 35 gün içinde teslim edilmektedir. Türkiye’de teslimatlar PTT ile yapılır.

Aşağıdaki linkten ürünü satın alabilirsiniz.

Ürüne Git

Önemli Uyarı : 1 Haziran 2019 tarihinde yapılan yeni gümrük uygulaması nedeniyle yurt dışından Türkiye’ye gelen postalarda gümrük vergisi muafiyeti kaldırılmıştır. Yani ürün fiyatı ne olursa olsun %20 gümrük vergisi ve 5,2 TL inceleme ücreti ödemeniz gerekmektedir. Ürünleri sipariş ederken bu detaya dikkat edin.

Bu yazıyı beğendiniz mi ?

Yeni yazıları ilk siz okumak için abone olun!

Dilediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu