Olta MakinesiÖnerdiğimiz Ürünler

SeaKnight Treant II 3000H Olta Makinesi

SeaKnight olta makineleri, çok popüler bir marka olmasa da özellikle açık denizlerde belden sarma makineleri fazla tercih edilen bir markadır. Bu da ürünlerinin sağlamlığının bir göstergesi olarak düşünülebilir.

Ülkemizde açık deniz olta balıkçılığı yaygın değildir ancak markanın misina gibi diğer ürünleri ülkemizde performans ürünü olarak kullanılmakta ve olta balıkçıları tarafından çok beğenilmektedir.

SeaKnight Treant II 3000H modeli gözünü büyük balıklara diken balıkçılar için uygun bir makinedir. Yaklaşık 11 kg çekme kapasitesi ile ülkemizdeki neredeyse tüm balıklar için yeterlidir. Kalitesi göz önüne alındığında ortalama 25 dolarlık fiyatı ile fiyat/performans oranı en yüksek olta makinelerinden birisidir.

Aşağıdaki linkten ürünü inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.

Ürüne Git

Daiwa 500 Metre Misina ile birlikte lüfer, levrek, çipura gibi balıkları rahatlıkla avlayabilirsiniz. Aşağıdaki fotoğrafta da göreceğiniz gibi yaklaşık 270 gram ağırlığı ile kolunuzu da yormayacak bir olta makinesidir.

Bu ürün Çin’den Türkiye’ye kargo ücreti ödemeden tahmini ortalama 35 gün içinde teslim edilmektedir. Türkiye’de teslimatlar PTT ile yapılır.

2019 yılında yapılan son gümrük düzenlemesi nedeniyle birçok ürün gümrük kontrolüne girmekte ve gümrük vergisi olmasa bile 8 TL posta açma ücreti yani gümrük sunum ücreti alınmaktadır. Bu üründe de posta açma ücreti alınabileceğini bilmenizi isteriz.

Ürüne Git

Bu yazıyı beğendiniz mi ?

Yeni yazıları ilk siz okumak için abone olun!

Dilediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Aldığımız makina arızalı çıktı garanti veya servis olarak nereye başvurabiliriz. SeaKnight Treant II 6000H

    1. Merhaba. Aliexpress’te sipariş bölümünden Dispute seçeneği ile satıcı ile iletişim kurabilirsiniz. Ürün iadesi olmayacağından yeni ürün göndereceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu