Home Ürün Tipi Olta Makinesi Yumoshi HF 3000 Olta Makinesi

Yumoshi HF 3000 Olta Makinesi

0
0
73

Yumoshi olta makineleri ülkemizde balık malzemesi satan yerlerde bulabileceğiniz bir markadır. Bu nedenle bu markanın ürünleri hakkında çevrenizden rahatlıkla fikir alabilirsiniz.

Yumoshi marka olta makineleri genellikle ucuz ve orta seviye olta makineleri olarak bilinir. Ancak Yumoshi HF 3000 modeli çok sağlam ve kullanışlı bir olta makinesidir.

Bu ürünü önerme nedenimiz Türkiye’de yaklaşık 300 liraya satılan HF 3000 modelini Aliexpress’te 11 $ yani yaklaşık 60 lira gibi fiyata alabilecek olmanızdır.

Aşağıdaki linkten ürünü inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.

Ürüne Git

Yumoshi HF 3000 modeli 10 bilyeli bir model olup yaklaşık 8 kg çekmektedir. Ayrıca 150 metre misina kapasitesi de kıyı balıkçılığı için yeterlidir. 2 dolar daha fazla ödeyerek Yumoshi HF 5000 modelini alabilir ve çok daha fazla misina kapasitesine sahip olabilirsiniz.

Ürün sayfasındaki yorumları incelediğimizde çok sayıda Türk kullanıcının olumlu yorumunu görebiliriz.

Bu ürün Çin’den Türkiye’ye kargo ücreti ödemeden tahmini ortalama 35 gün içinde teslim edilmektedir. Türkiye’de teslimatlar PTT ile yapılır.

2019 yılında yapılan son gümrük düzenlemesi nedeniyle bazı ürünler gümrük kontrolüne girmekte ve gümrük vergisi olmasa bile 5,20 TL posta açma ücreti alınmaktadır. Bu üründe de posta açma ücreti alınabileceğini bilmenizi isteriz.

Ürüne Git

Benzer Yazılar
Load More In Olta Makinesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

JACKFISH Karbon Fiber Olta Kamışı

Spinning yani at çek yöntemi ile balık avlayanlar için kamış çok önemlidir. Sahte yemi ard…