Balık Avı MalzemeleriOlta MakinesiÖnerdiğimiz Ürünler

Jackfish FD 3000 Olta Makinesi

Ucuz, basit ama iş gören bir olta makinesi mi istiyorsunuz ? Jackfish tam size göre bir makine. Tekneden istavrit, sardalya veya nehirde kıyıdan balık avlamak istiyorsanız jackfish fd 3000 modeli ihtiyacınız karşılar.

Bunun yanında çocuklarınıza olta balıkçılığı öğretmek istiyorsanız başlangıç olarak bu makineyi kullanabilirsiniz. Zaten satın alan binlerce kişi de yorumlarda bundan bahsetmiş.

Ürüne Git

Jackfish, 3 bilyeli bir makine ve yaklaşık 3 kilo ağırlığı rahatlıkla tartabiliyor. 9,5 dolarlık fiyatıyla ucuz makine arayanlar için yeterli bir makine.

  • Net Ağırlık: 225 gr
  • Bilye Sayısı: 3
  • Çekme Kapasitesi: 3 kg

Bu ürün Çin’den Türkiye’ye kargo ücreti ödemeden tahmini ortalama 60 gün içinde teslim edilmektedir. Türkiye’de teslimatlar PTT ile yapılır.

Aşağıdaki linkten ürünü satın alabilirsiniz.

Ürüne Git

Önemli Uyarı : 1 Haziran 2019 tarihinde yapılan yeni gümrük uygulaması nedeniyle yurt dışından Türkiye’ye gelen postalarda gümrük vergisi muafiyeti kaldırılmıştır. Yani ürün fiyatı ne olursa olsun %20 gümrük vergisi ve 5,2 TL inceleme ücreti ödemeniz gerekmektedir. Ürünleri sipariş ederken bu detaya dikkat edin.

Bu yazıyı beğendiniz mi ?

Yeni yazıları ilk siz okumak için abone olun!

Dilediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu