KamışÖnerdiğimiz Ürünler

JACKFISH Karbon Fiber Olta Kamışı

Spinning yani at çek yöntemi ile balık avlayanlar için kamış çok önemlidir. Sahte yemi ard arda defalarca olabildiğince ileri atıp çekmek için hem hafif hem de ergonomik bir kamış gerekir.

Ayrıca teknede balık avı yapanlar için kısa ancak hafif bir kamış gerekir.

JACKFISH karbon fiber olta kamışı bu ihtiyaçları sonuna kadar karşılayan ekonomik ve sağlam bir kamış.

Ürüne Git

Karbon fiber malzemeden yapılan bu kamış bu sayede hem hafif hem de sağlam olmayı başarıyor. 1,8 metrelik modeli 105 gram ağırlığı ile neredeyse tüy kadar hafif.

Bu kamış yanına Jackfish FD 3000 olta makinası da alarak yaklaşık 100 liraya çok hafif ve kullanışlı bir olta takımı yapabilirsiniz.

Fiyatının da 10 dolar olması, vergi eklenmesine rağmen ürünün Türkiye’deki alternatiflerinden daha ucuz olmasını sağlıyor.

7 parçadan oluşan bu olta kapandığı zaman 39 cm yer kaplıyor. Yaklaşık bin civarında sipariş alan bu üründe %90 oranında tam memnuniyet mevcut ve çok sayıda olumlu yorum yapılmış. Çok sayıda Türk kullanıcının da olumlu yorumunu görebiliriz.

Bu ürün Çin’den Türkiye’ye kargo ücreti ödemeden tahmini ortalama 35 gün içinde teslim edilmektedir. Türkiye’de teslimatlar PTT ile yapılır.

Ürüne Git

1 Haziran 2019 tarihinde yapılan son gümrük düzenlemesi nedeniyle yurtdışından gelen tüm ürünlere ek %20 gümrük vergisi eklenmektedir. 25 dolarlık gümrük vergisi muafiyeti kaldırılmıştır. Ayrıca gümrük kontrolüne giren bazı ürünlerde 5,20 TL posta açma ücreti alınmaktadır. Bu üründe de posta açma ücreti alınabileceğini bilmenizi isteriz.

Bu yazıyı beğendiniz mi ?

Yeni yazıları ilk siz okumak için abone olun!

Dilediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu