Olta MakinesiÖnerdiğimiz Ürünler

Yumoshi AX 9000 Olta Makinesi

Yumoshi olta makineleri ülkemizde balık malzemesi satan yerlerde bulabileceğiniz bir markadır. Bu nedenle bu markanın ürünleri hakkında çevrenizden rahatlıkla fikir alabilirsiniz. Daha önce Yumoshi HF 3000 Olta Makinesi tanıtımı yapmıştık. Yumoshi AX 9000 olta makinesi ise daha üst model bir makine olarak karşımıza çıkıyor.

Yumoshi AX 9000 modeli, yaklaşık 500 metre misina kapasitesine sahip 12 bilyeli bir makine. Bu özelliği sayesinde açık denizde balıkçılık yapanlar için uygun bir olta makinesi olarak göze çarpıyor.

Aşağıdaki linkten ürünü inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.

Ürüne Git

Yumoshi AX olta makinası tüm modellerinden sadece bu satıcıda toplamda on bin üzeri satış yapmış ve neredeyse herkesten tam puan almış bir üründür. Ancak AX 9000 modeli 24 dolarlık fiyatı ile ucuz olta makinası sınıfının dışında kalıyor.

Ancak daha alt modellerini daha ucuza satın alabilirsiniz. AX 6000 modeli de 17 dolarlık fiyatıyla iyi bir seçenek olabilir.

Ürün sayfasındaki yorumları incelediğimizde çok sayıda Türk kullanıcının olumlu yorumunu görebiliriz.

Bu ürün Çin’den Türkiye’ye kargo ücreti ödemeden tahmini ortalama 35 gün içinde teslim edilmektedir. Türkiye’de teslimatlar PTT ile yapılır.

1 Haziran 2019 tarihinde yapılan son gümrük düzenlemesi nedeniyle yurtdışından gelen tüm ürünlere ek %20 gümrük vergisi eklenmektedir. 25 dolarlık gümrük vergisi muafiyeti kaldırılmıştır. Ayrıca gümrük kontrolüne giren bazı ürünlerde 5,20 TL posta açma ücreti alınmaktadır. Bu üründe de posta açma ücreti alınabileceğini bilmenizi isteriz.

Ürüne Git

Bu yazıyı beğendiniz mi ?

Yeni yazıları ilk siz okumak için abone olun!

Dilediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu